Szkolenie FL dla rodziców

Dodano: 25/08/2017    Komentarzy:

Szkolenie FL dla rodziców

Szkolenie Football Lab dla rodziców roczników 2011 - 2004. Drodzy rodzice zarząd K.S Arkonia oraz Football Lab serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne połączone ze szkoleniem dotyczącym metodologii Football Lab oraz uroczystym podpisaniem umowy.

Spotkanie odbędzie się w piątek 01.09 w salach konferencyjnych Floating Arena przy ulicy Wąska 16 w godzinach 17:00 - 18:00. Natomiast w godzinach 18:30 - 20:00 na płycie głównej stadionu Arkonii odbędzie się trening pokazowy z udziałem grup naszego klubu. Przewidujemy udział około 300 dzieci !!!!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, ponieważ chcielibyśmy aby każdy
z rodziców pozyskał odpowiednią wiedzę na temat nowego systemu szkolenia.

Drodzy zawodnicy, rodzice, kibice już od września czeka nas przełom w procesie szkolenia grup U7 - U13. KS Arkonia 01.09 podpisze 3 letnią umowę na wdrożenie nowoczesnego systemu szkolenia. Szkolenie ma byc w naszym klubie na najwyższym poziomie i takie też będzie. Nasi zawodnicy będą korzystać z najnowszych technologii treningowych, platformy testowej oraz procesu szkolenia maksymalnie dostosowanego do wieku dziecka. Football Lab czyli Laboratorium Footbolu to projekt znany w naszym kraju z przede wszystkim profesjonalizmu oraz ogromnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wśród klubów korzystających z ich oferty i doświadczenia są już min takie akademie jak:

- Pogoń Szczecin
- Jagiellonia Białystok
- Szkoła Mistrzostwa Sportowego Rzeszów

Co nam daje umowa z Football Lab?

1. W ramach umowy będziemy korzystali z wielu aspektów piłkarskiego treningu:
     - motorycznego
     - technicznego
     - mentalnego
     - taktycznego
Wszystkie zagadnienia dostosowane będą do wieku zawodnika.

2. Trenerzy będą objęci systemem szkoleń oraz stazów odbywających się kilka razy w roku.

3. Proces treningowy, postępy zawodników i drużyn będą na bieżąco kontrolowane przez trenerów klubowych oraz koordynatora Football Lab.

4. Najzdolniejsi zawodnicy będą objęci projektem Football Lab Future który daje szereg udogodnień i zawiera program indywidualnego podejścia do zawodnika.

5. Wszyscy zawodnicy będą posiadali indywidualne konto na platformie testowej Football Lab gdzie aktualizowane będą ich pomiary antropologiczne oraz wyniki wszystkich testów przeprowadzanych dwa razy w roku a rezultaty będą porównywane do zawodników z całej Polski.

6. Zawodnicy będą mogli korzystać ze zniżek na obozy organizowane przez Football Lab w trakcie wakacji i ferii zimowych.

7. Arkonia będzie wśród najlepszych akademii w Polsce pod względem jakości szkolenia.

Długo wraz z zarządem pracujemy na status klubu który szkoli profesjonalnie z podkreśleniem słowa szkoli, a nie selekcjonuje
W Arkonii funkcjonuje już od dawna kilka innowacyjnych projektow mających ma celu ciągły rozwój naszych wychowanków jak min
Talent Arkonii,  Arkonia Top,  Zadania domowe.  Nie jesteśmy potentatem finansowym, ale chcemy szkolić najlepiej, takie mamy ambicje. Wyniki grup dzieci i młodzieży, 500 dzieci w klubie, ciągła modernizacja obiektów pokazuje, że nie trzeba być bogatym żeby być efektywnym!!! Podpisując umowę z Football Lab jestem przekonany że wskakujemy do elity pod względem szkolenia jest to spore obciążenie finansowe, ale wynikają z tego jeszcze większe korzyści szkoleniowe i to jest najwazniejsze. - powiedzial Prezes Zarządu Robert Gliwa.

Komentarze