Trampkarze z zębem

Dodano: 13/11/2017    Komentarzy:

Trampkarze z zębem

Podczas minionego weekendu trampkarze młodsi Arkonii rozegrali mecz z liderem rozgrywek wojewódzkiej ligi trampkarza – Pogonią Szczecin.

Po 70 minutach bardzo dobrych zawodów w wykonaniu obu zespołów, padł remis po bramkach Jakuba Tużnika (Arkonia) w 24 min oraz Karola Ogórka (Pogoń) w 51 min. Zespół trampkarzy Arkonii przystąpił do spotkania bardzo skoncentrowany mając w pamięci surową lekcję z pierwszego spotkania. W początkowych minutach spotkania, młodzi Arkończycy stworzyli kilka sytuacji bramkowych i po jednej z nich po szybkim ataku bramkę zdobył Jakub Tużnik. Po stracie bramki zespół Pogoni przejął inicjatywę i zmusili gospodarzy do gry obronnej. Piłkarze Arkonii umiejętnie broniąc się i grając z pełnym zaangażowaniem całym zespołem, przeprowadzali jeszcze kilka groźnych akcji na bramkę gości spotkania, chcąc podwyższyć wynik meczu. Dobrze grający w niedzielę zespół Pogoni, raz po raz marnował stworzone przez siebie sytuacje. Jednak w 50 minucie po rzucie rożnym zimną krew w polu karnym zachował Karol Ogórek i precyzyjnym strzałem doprowadził do wyrównania. Do końca meczu żadnej z drużyn nie udało się stworzyć decydującej jednej akcji dającej bramkę i wygraną. Takich walczących zawodników Arkonii, chcielibyśmy widzieć w każdym spotkaniu. Obu zespołom dziękujemy za stworzenie dobrego widowiska piłkarskiego na poziomie młodzieżowych rozgrywek trampkarza.

Dla naszych trampkarzy była to przedostatnia kolejka spotkań. W ostatnim meczu rundy, w piątek, spotkamy się z rówieśnikami z zespołu FASE. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się o godz 18.00 na boisku przy ul. Nehringa.

Arkonia Szczecin – Pogoń Szczecin 1:1 (1:0)

Zarzycki Aleksander – Głodkowski Mateusz, Ptak Damian, Błaszczyk Patryk, Pacała Jakub – Wierzchnicki Bastian, Piotrowski Kacper, Pusz Filip, Polanowski Marcel, Tużnik Jakub24' – Dadański Maksymilian
rez: (zmiany lotne) Malkowski Jakub, Łuczak Jakub, Politewicz Jan, Pacyna Jakub

Komentarze