Twarda gra

Dodano: 14/05/2018    Komentarzy:

Twarda gra

Młodzi zawodnicy Arkonii mając w pamięci nikłą porażkę w pierwszym meczu rozgrywanym w Wolinie z rówieśnikami z Vinety, przystąpili do niedzielnego meczu bardzo skoncentrowani.

Od pierwszych minut narzucili bardzo ostrą walkę o każdą piłkę, często wyprzedzając zawodników gości w przyjęciu piłki. Twarda gra gospodarzy pozwoliła kontrolować wydarzenia na boisku. Zawodnicy gości sporadycznie zagrażali bramce Arkonii Szczecin. Walka przez 70 min spotkania pozwoliła stworzyć kilka sytuacji z których dwie zostały zmienione na gole. Pod koniec spotkania zawodnicy Vinety przyparci do muru popełniali coraz częstsze błędy, których w doliczonym czasie Arkończycy nie potrafili zamienić na bramkę. W kolejnym meczu trampkarzy z arkońskiej wyróżniającym się zawodnikiem, który „ciął po kresce i robił wiatr w przodzie” był Jakub Pacała. Zawodników Arkonii aktualnie czeka przerwa na wyleczenie kontuzji i odpoczynek przed zbliżającym się maratonem futbolowym. Arkonia będzie grać aby nadrobić zaległości ligowe w systemie środa – niedziela.

Arkonia Szczecin – Vineta Wolin 2:0 (1:0)

25’ Tużnik Jakub
42’ Pusz Filip

Zarzycki Aleksander - Ptak Damian, Politewicz Jan, Piotrowski Kacper, Błaszczyk Patryk, Pacała Jakub - Głodkowski Mateusz, Polanowski Marcel, Pusz Filip, Tużnik Jakub - Dadański Maksymilian.
Rez (zmiany lotne) Wiśniewski Hubert, Benc Oskar, Tylkowski Gabriel, Michalik Dominik

Komentarze