Uratowany punkt

Dodano: 15/04/2019    Komentarzy:

Uratowany punkt

Dwa mecze w ciągu trzech dni rozegrali seniorzy z lasku arkońskiego. Bilans, pięć straconych bramek i cztery strzelone co dało jeden punkt na kocie.

W środę mecz rozegrany w Płotach mógł sie zakończyć zwycięstwem jednak wyżej notowany rywal w drugiej połowie przyspieszł tempo gry. Sytuacja ta przełożyła się na strzelenie dwóch goli, które ostatecznie dały wygraną gospodarzom. 

Natomiast w sobotę Arkonia podejmowała drużynę z Łoźnicy, która wydawała się być w zasięgu naszego zespołu. Początek podobnie jak w Płotach należał do Arkoni, która w 25 minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Sinkowskiego. Jednak sytuacja po przerwie diametralnie się zmieniła Arkończycy stracili dwie bramki i musieli gonić wynik. Udało się za sprawą Kacpra Ormana, który w 88 minucie uratował nasz zespół przed kolejną porażką. Już za tydzień Arkonia uda się nad morze do tamtejszego Jantara Dziwnów. Nasz przeciwnik zajmuje obecnie dziesiąta lokatę, a Arkonia czternastą. 

Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 3:2

Patryk Małek - Przemysław Gradek ( 63' Artur Paszkiewicz), Michał Bąbel, Kacper Orman, Kacper Kleszczyński (69' Łukasz Tabaka), Eryk Dobberstein (78' Michał Bachmatiuk), Adrian Gościło, Patryk Rygiel (78' Rogiński), Michał Górski, Filip Kosakowski 43', Rafał Sinkowski30'.

Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 2:2

Maciej Stelmach - Michał Górski, Michał Bąbel, Kacper Orman 88', Paszkiewicz (85' Przemysław Gradek), Łukasz Tabaka (79' Michał Szumiato), Eryk Dobberstein, Patryk Rygiel (73' Michał Bachmatiuk), Adrian Gościło, Kleszczyński (79' Andrzej Kryścio), Rafał Sinkowski 24'

Komentarze