Wrócili silniejsi

Dodano: 10/02/2019    Komentarzy:

Wrócili silniejsi

Poniedziałek jest pierwszym dniem szkoły. W niedzielę ostatnie roczniki wróciły z obozów sportowych. Miejsca pobytu były zróżnicowane w zależności od grupy wiekowej.

Niezależnie gdzie przebywali zawodnicy naszego klubu z pewnością wszędzie pracowali i bawili się dobrze. Bycie prawdziwym sportowcem to nie tylko rywalizacja, turnieje oraz mecze. To również czas na regenerację, a jednocześnie przygotowanie do sezonu piłkarskiego. Wszyscy trenerzy podkreślają i chwalą swoich podopiecznych za zaangażowanie w trakcie zgrupowań.

Następne obozy dopiero w okresie letnim, teraz naszych zawodników czeka piłkarska wiosna. Wierzymy że wspólny pobyt drużyn na zgrupowaniu zaprocentuje jeszcze lepszą gra i zrozumieniem na boisku. Tym samym należy podziękować właścicielom - zarządcą obiektów za ciepłe przyjęcie oraz znakomite warunki noclegowe jak i żywnościowe.

 

Komentarze