Wzorowa klasa

Dodano: 04/09/2017    Komentarzy:

Wzorowa klasa

Nowy rok szkolny to dla KS Arkonia Szczecin dzień szczególny. Po raz pierwszy w ponad 71 letniej historii klubu naukę w klasach sportowych o profilu piłka nożna w Szkole Podstawowej nr 69 im. mjr. H. Sucharskiego rozpoczęli uczniowie klasy 4d i 7c .

Można śmiało powiedzieć, że rywalizacja przeniosła się na wymiar także edukacyjny. Uczniowie otrzymali wyprawkę w postaci sprzętu sportowego oraz pomocy dydaktycznych: worki na buty, plecaki szkolne, bidony, piórnik, koszulki polo, dresy, bluzy z kapturem, komplety treningowe, teczki na dokumenty.

Będziemy na bieżąco przyglądać się naszym młodym sportowcom i reagować na wszelkie potrzeby oraz problemy. To ma być klasa wzorowa pod każdym względem, klub wraz z dyrekcją szkoły wykonał w przerwie wakacyjnej ogromną pracę organizacyjną i teraz będziemy patrzyli jakie będą plony. Mamy do dyspozycji świetne warunki i dziesięć godzin zajęć sportowych w tygodniu więc jeżeli dodamy, że nad realizacją treningową czuwają doświadczeni trenerzy z naszego klubu to o przyszłość i jakość możemy być spokojni - powiedział Prezes Zarządu Robert Gliwa. Za wszystkich trzymamy kciuki i będziemy na bieżąco informować o poczynaniach uczniów - sportowców.

Komentarze